Chorwacja Wymarzony akwen na czarter jachtu motorowego

CHORWACJA

Chorwacja jest najczęściej odwiedzanym przez polskich żeglarzy krajem. Dotyczy to również czarterów jachtów motorowych ponieważ w Chorwacji znajduje się przecież największa na Morzu Śródziemnym flota jachtów motorowych do czarteru.

Można wybierać wśród naprawdę niezliczonej ilości jednostek. Można znaleźć jachty na 2 osoby do dziennej żeglugi z niewielką kabinką by się schować przed słońcem czy deszczem. Można też wybrać jacht na 8 osób, gdzie są 4 osobne kabiny, łazienki oraz w pełni wyposażona kuchnia. Wyczarterujemy w Chorwacji jachty do spokojnego pływania (Linssen czy Menorquin) jak i dla fanów prędkości (Bavaria, Jeanneau, Prestige, Sessa, Monte Carlo czy inne). Ostatnimi czasy pojawiły się też katamarany motorowe (Lagoon, Fountain Pajot czy Leopard), które robią prawdziwą furorę. Oferują mnóstwo miejsca, co w przypadku jachtów motorowych nie zawsze jest oczywiste.

Sama Chorwacja jest wymarzonym miejscem na pływanie jachtem motorowym. Wyspy Dalmacji w Chorwacji należą do najbardziej znanych w basenie Morza Śródziemnego. Wiele z nich jest chronionych jako park narodowy. Mnóstwo zatok, porcików i większych portów powoduje, że ilość wariantów tras jest nieograniczona.

Hvar
Vis
Majorka
Primosten
Komiża
Makarska

Zapytaj nas o czarter

Porozmawiamy i dobierzemy najlepszy jacht motorowy, którego prędkość zapiera dech w piersiach, albo katamaran, który zapewnia maksimum komfortu. Wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych, wolnych terminów i dostępności jachtów.