Grecja Czarter jachtów motorowych - Morze Jońskie, Zat. Sarońska

GRECJA

Grecja, to kraj wielu różnych akwenów. Mniej i bardziej wymagających. Czarter jachtów motorowych jest możliwy jednak wyłącznie z Aten (do zobaczenia jest zatoka Sarońska) i z Korfu (sama wyspa i akwen pomiędzy nią a lądem). Jachtów jest dosłownie kilka: Bavaria 40 Coupe i katamarany motorowe ze stoczni Leopard.

Zatoka Sarońska

To osłonięty akwen miedzy Attyką a Półwyspem Peloponeskim. Doświadczysz tu wszystkiego co niezbędne w trakcie beztroskich wakacji: nurkowania, opalania na dziewiczych plażach, zwiedzania starożytnych świątyń, kolorytu lokalnych targowiskach i biesiadowania w kameralnych tawernach.

Morze Jońskie

Wyspy Jońskie są jednymi z najpiękniejszych w Grecji, nazwa samego morza pochodzi od greckiej nimfy Io. Wyspy są pagórkowate i zalesione, W skład archipelagu wchodzi siedem głównych wysp: Korfu, Paxos, Lefkas, Meganisi, Itaka, Kefalinia i Zakynthos (Zante). Wszystkie oferują piękne plaże, malownicze miasteczka i urocze zaciszne zatoczki.

Zat.Sarońska
Zat. Sarońska - Hydra
Morze Jońskie - Corfu

Zapytaj nas o czarter

Porozmawiamy i dobierzemy najlepszy jacht motorowy, którego prędkość zapiera dech w piersiach, albo katamaran, który zapewnia maksimum komfortu. Wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych, wolnych terminów i dostępności jachtów.